free amp templates

YouTube, TikTok, Instagram - Social Media
Ocean możliwości, na którym potrzebny Ci dobry i doświadczony sternik!

Y jest specjalistą pracującym w przestrzeni Social Media od 11 lat. Ponad dekada doświadczenia w tworzeniu treści, godziny spędzone na analizie statystyk i trendów oraz dziesiątki współprac biznesowych przełożyły się na olbrzymią wiedzę i doświadczenie z którego Ty i Twój biznes możecie teraz skorzystać.

Jedną z najważniejszych wartości odróżniających Y od innych specjalistów Social Media jest to że nie jest on teoretykiem, a PRAKTYKIEM. Y wybudował prawie milionowy kanał YouTube w bardzo niszowej dziedzinie, Instagrama do 250 tys. obserwujących, a w 2018 impetem wkroczył na nową platformę TikTok przed wszystkimi przewidując trendy. Jednocześnie pomagał on budować wiele kanałów marek i dużych twórców.

Zainteresowanie naszych klientów Social Mediami oraz szybko i ciągle zmieniające się SM utrudniające dużym agencjom szybkie reagowanie i dopasowywanie komunikacji i kampanii skłoniły nas do przygotowania produktu który wspomoże klienta na tym nowym polu.

Chcesz by Twój biznes, produkt czy brand osiągnął sukces w Social Media?

Chcesz poprawić swoje wyniki w On-line?

Chcesz zoptymalizować koszty i sprawdzić dotychczasowe działania?

Y pomaga znaleźć rozwiązania!

  • Audyt kampanii - Analiza kampanii i jej efektów jest jednym z najważniejszych wskaźników, które wpływają na kolejne działania firmy. Przynosi ona informacje, które dobrze wykorzystane pozwolą osiągnąć lepsze wyniki w kolejnych projektach oraz pomoże ograniczyć koszty. Ocena działań specjalistów SM, agencji czy twórców i znaleźć ich silne i słabe strony oraz wyznaczyć nowe obiecujące kierunki komunikacji.
  • Konsultacje Social Media - Dobrze dobrany komunikat który firma wypuszcza w przestrzeń Social Media nie może być standardowo rozumianą reklamą. Musi w inteligentny i nienachalny sposób przekazywać ważne dla klienta wartości i informacje ale jednocześnie i być spójny z kanałami emisji i dobranymi influencerami. Dobranie odpowiednich parametry tak by osiągnąć najlepszy efekt to prawdziwa sztuka, której nauczysz się podczas konsultacji z Y.
  • Projekt kampanii - Powiedz Y co chcesz zakomunikować, a on powie Ci jak to zrobić. Analiza celów komunikacyjnych klienta, jego produktów oraz potrzeb odbiorcy pozwoli przygotować szytą na miarę kampanię Social Media. Y zarekomenduje rozwiązania, komunikacje, kanały oraz precyzyjnie dobranych Influecerów. Piecza nad całością procesu - od konceptu do egzekucji pozwoli osiągnąć optymalny efekt bez popełniania niepotrzebnych błędów.
  • Przygotowanie strategii - postawią każdego porządnego biznesu jest właśnie ona - strategia. Dobrze przemyślana i konsekwentnie wdrażana przynosi doskonałe rezultaty i pozwala wejść firmie na szczyt swoich możliwości.Y przeanalizuje wraz z Tobą Twój biznes pod kątem nowych Social Media i przygotuje szytą na miarę długą falową strategię dla Twojej firmy/produktu. Niezależnie od kanału komunikacji na jakim się pojawisz strategia określi jak się tam pokazać.
  • Szkolenia - Y chętnie dzieli się wiedzą. Zaproś go do swojej organizacji, a przeszkoli Ciebie i Twoich pracowników. Będzie to dla nich doświadczenie z którego wyniosą twardą wiedzę, którą będą mogli zastosować w przyszłości w swoich działaniach. Pomoże im ona nie tylko lepiej pracować, ale też inaczej spojrzeć na osiągnięcia innych.

SPRAWDZ NASZE CENY

Czasem dobra rada jest więcej warta niż 

PLN  1000

1 h konsultacji


Czas naszych klientów jest dla nas bardzo ważny i nie chcemy jej zmarnować. Y podczas spotkania w firmie lub Online postara się szybko rozwiać wątpliwości co do kampanii. Zadać właściwe pytania i przestrzec przed problemami.
PLN  6500

1 dzień (8h konsultacji)


Dzień Y podczas którego można w różny sposób wykorzystać jego wiedzę i umiejętności. Od audytu kampanii - działań, specjalistów, kanałów czy też komunikacji produktów. 8h podczas których Y może zmienić podejście do wykorzystania SM.PLN  ????

Projekty sepcjalne  


Analiza produktu, komunikacji, projekt kampanii czy też doradztwo doborze kanału czy influencerów. Y nie tylko przygotuje czytelną kampanię SM ale też dobrze do niej spójnych w komunikacji inluencerów zapewniających najlepsze dotarcie Twojego komunikatu. Wycena indywidualna.

NAPISZ DO NAS LUB ZADZNOŃ +48602398239

Postaramy się jak najszybciej odezawać i pomóc! 

CHESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ ZOSTAW NAM MAILA

Poinformujemy Cię o naszych nowych działaniach!
Czasem prześlemy ciekawostki i wskazówki z świata Social Media.
Postaramy się zainspirować Cię do rozwoju na tym rosnącym rynku.

Kontakt

Adres:

ul. Nowy Śwait 28/24 
00-373 Warszawa
 

Telefon:

+49  602 398 239

E-mail:

manager@magicofy.com

Follow us!

©© Copyright 2020 Magic of Y - Wszytkie prawa zastrzeżone